Yeni Ford Fiesta Red ve Black Versiyonları Tanıtıldı

0

ABD’li üretici Ford, yıl içerisinde tanıtımını gerçekleştirdiği Yeni Ford Fiesta‘nın 2 adet yeni sportif versiyonlarının da tanıtımını gerçekleştirdi. Tanıtımını gerçekleştirilen modellerin tam isimleri ise; Fiesta ST-Line Red ve Fiesta ST-Line Black Edition şeklinde. Versiyonlar adlarından da anlaşılacağı üzere kırmızı ve siyah renk seçenekleri ile donatılmış durumda. ABD’li marka aynı düzenlemeleri eski Fiesta modelinde de uygulamıştı. 1.0 GTDi hacimlik bir motorla gelen hatchback otomobil, 140 beygirlik bir güce sahipti. Red ve Black versiyonları ise standart Fiesta’ta modelinin aksine 3 kapılı olarak müşterilerin beğenisine sunulmuştu.

Yeni Ford Fiesta Red ve Black Versiyonları Tanıtıldı

Geçtiğimiz yılların Red ve Black versiyonlarına oranla baktığımız zaman neler değişti derseniz biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz aslında. Malesef geliştirme çalışmalarının içinde performans iyileştirmeye yönelik bir değişim bulunmuyor. Modelin sportif paketi olarak bilinen ST-Line üzerine gelen bu iki seçenekte, eskiye oranla aracın orta kısmında boydan boya yer alan bir şerit barındırıyor. Versiyonların eski dış tasarımına baktığımız zaman, yeni araçlar da yer verilen bu görsel çalışma bulunmuyordu.

Yeni Ford Fiesta Red ve Black Versiyonları Tanıtıldı

Yine eski Red ve Black versiyonlarına oranla yeni versiyon da gelen şerit, ayna ve jantlarda da uygulanarak otomobil görsel açıdan daha estetik hale getirilmiş. Dış tasarımda uygulanan ufak değişiklikler elbetteki aracın iç kısmında da bulunuyor. Kısmi deri spor koltuklara sahip versiyon, yeni bir spor direksiyona da sahip. Ayrıca havalandırma çıkışlarının etrafında yer alan parçalar, renkli dikişler ile değiştirilen konsol kapmaları otomobil de tekrardan ele alınan değişikliklerden. Bu iki versiyon da 1.0 litrelik hacime sahip 140 beygirlik güç üreten, 3 silindirli yapıdaki EcoBoost motor seçeneği ile birlikte geliyor. Otomobil hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için size en yakın Ford bayisini ziyaret edebilir, aracınızı yakından inceleme fırsatı bulurken uygun ödeme koşulları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Yeni Ford Fiesta Red ve Black Versiyonları Tanıtıldı

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası