Hotomobil Karavan Otel Konforunu Aracınıza Taşıyor

0

Karavan hayatı bir çok kişiyi etkilemiş ve hemen hemen herkesin aklında bir gün karavan ile seyahat etmek vardır. Ancak karavanlar maliyetli oldukları kadar bakımları da zahmetlidir. Su depoları, kirli su depoları gibi üniteler zaman zaman bakım gerektirmektedir. Ayrıca yüksek motokaravan fiyatları normal standart ekonomik gelir durumundaki aileler için adeta bir hayal olmaktadır. Karavancılığa soyunan bir çok kişi daha uygun maliyetli olması ve binek araçları ile çekebilecekleri, ikinci bir araç maliyeti oluşturmaması için çekme karavan tercih etmektedir. Çekme karavanın kendine has bazı sıkıntıları bulunmakta, örneğin çekebilmek için güçlü bir araca sahip olmalısınız. Ayrıca karavan ile yurtdışı gezileri planlıyorsanız şehir içine römork ünitesi ile birlikte girememekte çekme karavanınızı bir yerde bırakmak zorundasınız. İşte tüm bu sıkıntılara çözüm olacak hem küçük hem de işlevsel bir model olan Hotomobil Karavan incelemesi ile sizlerleyiz.

Hotomobil Karavan

Küçük alanda yaşamak ve minimalist bir yaşamı hedef alanlar için gündelik yaşantıda ihtiyaç olan mutfak, duş, tuvalet gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 2 ya da 3 kişi rahat rahat tatilinizi, seyahatinizi yapabileceğiniz hotomobil ‘de sizler için tüm ihtiyaçlar düşünülmüş durumda. Fiat Doblo ‘nun pikap tarzı olarak üretilen tek kabinli ve arkasında kasa bulunan modeli Pratico ‘dan dönüştürülen bu araç fabrikasyon olarak seri üretime geçilmiş durumda ve direkt hazır olarak satın alabilmekte ayrıca firma ile görüşerek çeşitli özelleştirmeler yapabilmektesiniz.

Hotomobil Karavan

Hotomobil Karavan Geniş Yaşam Alanı Sunuyor

Hotomobil genel olarak 2 kişilik yaşam alanına hitaben tasarlanmış ancak misafirleriniz için ekstra olarak bir kişilik daha yer ayrılabiliyor. Ayrıca çocuklu aileler için yaşam alanı hiç sıkıntı oluşturmuyor. Aracın 1.3 motor hacmine sahip 95 beygir güç üreten ve 1.6 litrelik motor hacmine sahip 120 beygir güç üreten iki farklı motor modeli bulunuyor. Bu iki motor tipide aracın karoserini çekmede ve uzun seyahatlerde gayet performanslı ve yeterli durumda. Ayrıca iç alanda yaşamsal standartlar için çeşitli akü çözümleri bulunmakta.

Hotomobil Karavan

Hotomobil Doblo Karavan, şehir içi kullanımda normal bir hafif ticari araçmış gibi sizlere hiç sıkıntı oluşturmayacak şekilde tasarlanmış. Aracın dış ölçüleri gayet makul seviyede tutulup iç mekan da bir o kadar ferah tutulmuş. Karavanın iç kısmında oturup yemek yiyebileceğiniz, işlerinizi yapabileceğiniz katlanır bir masa ve oturma grubu, mutfak alanı ve yatma alanı ile oldukça yeterli düzeyde kıyafet ve gıda depolama alanı bulunmaktadır. Ayrıca ısıtma ve soğutma sistemleri içinde çözümler yapılmış, yalıtımı ile de hem kış aylarında hem de yaz aylarında rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmış. Hotomobil ismi verilen karavan iç mekanda oldukça teknolojik aydınlatma ve kontrol üniteleri ile kullanıcılara konforlu bir yaşam alanı sunmakta. Özellikle dijital kontrol paneli sayesinde araç akülerindeki güç seviyeleri, araçtaki atık ve temiz su miktarları ve ısı, sıcaklık gibi parametreleri takip edebilmeniz sağlanmış.

Hotomobil Karavan

Hotomobil Kişiselleştirilebilir

Araç donanım paketlerine göre Access, Modern ve Elite olarak 3 farklı modelde üretilmekte. Donanım paketlerinde lüksiyat ve ihtiyaçlarınıza yönelik ekstra donanımlar bulunmakta ve ihtiyaçlarınıza göre uygun seçeneklerden faydalanabilmektesiniz. Tuvalet çözümlerinde de yat tipi kasetli tuvalet ile sizlere çözüm sunan firmanın kamp alanlarına kadar bir çok konuda sizler için teknik desteği bulunmakta. Ayrıca bu karavanın Fiat işbirliği ile üretildiği ve hiçbir negatif güvenlik zafiyetine yol açacak değişiklikler yapılmadığını belirtelim. Yani bu karavanda her şey usulüne uygun ve muntazam. Aracın satış fiyatlarını net olarak söylemek yanıltıcı olacağı için net fiyat bilgisiniz hotomobil firmasının kendisinden öğrenebileceğinizi belirtelim. Bunun sebebi ise karavan daha özelleştirilebilir ve sınırı olmayan bir alan olduğu için fiyatlar donanım ve istenilen aksesuarlara göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyatların diğer karavanlara göre makul olduğunu belirtmeliyiz.

Hotomobil Karavan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.