ADBLUE İPTALİ’NİN ZARARLARI VAR MIDIR ?

Adblue sisteminin taklit edilerek iptal edilmesine yarayan adblue emulator aracınızın sistemine , beynine hiçbir zararı bulunmamaktadır. Adblue sistemini En çok tüketim oranı Almanya ‘da sürücülerin ve firmaların adblue iptal ettirmelerinde büyük artışlar gözlemlenmektedir. Adblue iptali zararları konusunda sisteminize hiçbir zararı bulunmamaktadır.

0

ADBLUE EMULATOR NEDİR ? ADBLUE ÖZELLİKLERİ

AdBlue bir marka ismidir ve motordan çıkan zararlı, zehirli azot_oksit, karbonmonaksit ve hidrokarbonları kimyasal tepkimeyle zararsız azot, karbondioksit ve su buharına dönüştüren %32, 5 üre solisyonu maddedir. Adblue nedir ?  AdBlue ne patlayıcı ne de çevreye zarar verici bir maddedir. Taşınabilir sıvıların minumum risk kategorisinde yer alan AdBlue’nun aşındırıcılık özelliği bulunduğundan kullanımı ve depolanması için bazı malzemeler gereklidir.  Bir çok marka kamyon ve otobüs üreticilerinin AdBlue gerektiren modelleri (Euro4, Euro5 ve Euro6) bulunmaktadır. AdBlue marka hakları Otomobil Endüstrisi Derneği tarafından korunan AdBlue bu zamana kadar sadece ticari araçlar için kullanılmıştır. Günümüzde kamyon ve tırların Euro5 normuna ulaşabilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bu sebeple AdBlue kullanımı her geçen zorunlu bir artış gösterse de oluşan maliyetler cep yakmaktadır. AdBlue kullanımı için ticari araçlara(kamyon, otobüs vs.) ek tanklar konulmuştur. Ticari araçlarda yaklaşık olarak 100 km’ de 1,4 litre Adblue harcanmaktadır.

Bilindiği üzere ülkemiz şartlarında Adblue kullanım oranı diğer ülkelere nazaran azdır. Bazı zararlı gazlardan aracınızın temizlenip, performansının daha iyi artması için Adblue kullanımı şarttır. Adblue yakıtı tükendiğinde sistem arızalanır ve aracın verimi düşer. Metadiag adblue iptali İstanbul da sizlere hizmet vermektedir. Sizler için ürettiğimiz Adblue Emulator ile adblue iptali sistemlerinizi inceleyebilirsiniz.

ABLUE SİSTEMİ NASIL İPTAL EDİLİR ? ADBLUE İPTAL ETME

Araçlarda bulunan dizel motorlardaki değerleri emisyon değerleri aşağı çekilmesi için markalar yeni teknolojiler kullanmaktadır. Adblue yakıtının olmadığı durumlarda araçların EURO 1 seviyesine kadar düştüğü gözlemlenmektedir. Bu da araçların performans ve çekiç güçlerini azalttığı gibi daha fazla yakıt kullanmasına neden olmaktadır. Bu yüzden adblue iptal etmek  firmaların ve kişilerin hem bütçesi için hem de performans konusunda daha fazla verim alması için oldukça önem kazanmaktadır. Adblue nasıl iptal edilir konusunda firmamızdan alınan adblue emulatorler ile iptal edilebilmektedir. Blog sayfamızda hazırladığımız montaj , kurulum gibi makale ve videolar bulunmaktadır. Aldığınız ürün ve aracınıza göre bu videoları ve blog da yazılan montaj & kurulumları inceleyerek çok kolay bir şekilde adblue sistemi iptali nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.

ADBLUE ARIZASI VE ADBLUE TAMİRİ BU CİHAZLAR İLE SAĞLANIR MI ?

Sitemizden aldığınız emulatörler sayesinde aracınızda hata veren adblue arızası hiçbir sorun yok gibi çalışmaya devam etmektedir. Adblue tamiri için kullanılan bu sistemlere çok uygun fiyatlara adblue emulator sahibi olabilirsiniz. Ablue emulatorler mevcut sistemi geçersiz kılar ve beyne herşey düzgün çalışıyor komutunu gönderir bu sayede yakıt seviyeniz daima yüksek kalır ve hiçbir zaman hata almazsınız.

BİR ÇOK MARKA İÇİN ADBLUE EMÜLATÖRLERİ

Adblue emülatörü (adblue iptali) olarak bilinen EURO 4, EURO 5 ve yeni nesil EURO 6 araçları için hazırlanan adblue emulatorleri ile bir çok markanın ağır vasıta araçlarındaki adblue sistemini iptal edebilirsiniz. Adblue iptal kiti sayesinde ağır vasıta konusunda ilk akla Mercedes , man , bmc gibi markaların adblue sistemleri iptal edilebilmektedir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası